HotSpot / Layer WIFI

Layer Sistem Ltd olarak uzman yazılım kadromuzla geliştirdiğimiz Layer Wifi hizmetimizi sizlere sunuyoruz.

İşletmenizde misafirlerinize ve ziyaretçilerinize sunduğunuz kablosuz internet bağlantınızı yepyeni bir deneyime dönüştüren Layer Wifi , bulut tabanlı bir hotspot yazılımıdır. İşletmenizde sunduğunuz kablosuz internet bağlantınızı çok yönlü bir pazarlama ürününe dönüştürmek istiyorsanız, Layer Wifi tam işletmenize yönelik olacaktır.

Daha fazlası için web sitemizi ziyaret edin. www.layerwifi.com

Özelleştirilebilir Açılış Sayfaları

İşletme adınızı, logonuzu ve mekanınıza uygun arka plan görselinizi birkaç tıkla yükleyebilir ve ziyaretçilerinize görsel bir şölen sunabilirsiniz.

Çoklu Giriş Yöntemi

Facebook, Twitter, Google+ ve onlarca giriş yönteminin hepsini veya birkaçını aktif edebilir, kullanıcılarınıza harika kolaylıklar sunabilirsiniz.

Raporlama

Misafirlerinizin ziyaretlerini gerçek zamanlı ve detaylı olarak inceleyebilir, onları daha yakından tanıyabilirsiniz. Yaş aralıkları , aktif ziyaretçiler, cinsiyet ve daha pek çok kriterde hazırladığımız raporlamayı sürekli takip etmekten kendinizi alamayacaksınız.

Güvenlik (5651)

5651 nolu yasa ile düzenlenen açık internet hizmetlerinde kayıt tutma yükümlülüğünüzü sizin için çözümlüyoruz. Yasa kapsamında ücretli/ücretsiz açık internet kullanımı sağlayan işletmelerden talep edilen tüm verileri 1 yıl süreyle veri merkezimizde saklıyoruz.Müşterilerimiz

Cloud, Server bakım ve diğer alanlarda bizi tercih eden müşterilerimiz.