5651 Log / Layer LOG

Günümüz teknoloji dünyasında tüm ofis ve işletmelerde kullanılan internet altyapısı ile tüm kullanıcılar ve çalışanlar pek çok web sitesini ziyaret etmektedir. Bu ziyaretlerin gerektiği durumlarda hangi noktalarda hangi bilgisayarlar tarafından yapıldığının tespiti amacıyla çeşitli loglama çözümleri geliştirilmiştir.

Layer Sistem Ltd ailesi olarak geliştirdiğimiz Bulut Tabanlı Loglama Çözümümüzü sizlere sunuyoruz.

Layer Log hizmetimiz ile 5651 nolu yasa çerçevesinde log tutma yükümlülüğünüzü, loğlarınızın yasal geçerliliği olmasına yönelik Tübitak Zaman Damgası ile damgalanmasını sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Kayıtları sizin adınıza yasal süre boyunca saklıyoruz.

Daha fazlası için web sitemizi ziyaret edin. www.layerlog.com

Kolay Kurulum

Layer Log çözümü için mevcut internet erişim cihazınızda küçük bir düzenleme yaparak, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bu düzenleme için uzmanlarımız size destek olmaktan memnuniyet duyacaklar.

TÜBİTAK Zaman Damgası

Kayıtlarınızı 5651 nolu yasaya uygun şekilde Tübitak Zaman Damgası ile damgalıyoruz. Üstelik size ekstra maliyet ve iş yükü getirmeden.

Arşivleme

Kayıtlarınızı sizin için 1 yıl süreyle veri merkezimizde saklıyoruz. Log boyutlarınız ne kadar büyük olursa olsun güçlü veri merkezimizde, son teknoloji donanımlarımızla veri büyüklüğünü sorun etmiyoruz.

Yönetim Paneli

LayerLog yönetim paneli ile internet trafiğinizi kolayca takip edebilir, sizin için sakladığımız kayıtları bir tıkla indirebilirsiniz.Müşterilerimiz

Cloud, Server bakım ve diğer alanlarda bizi tercih eden müşterilerimiz.